28 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niebawem rusza 16. Europejski Festiwal Filmowy Ty i Ja

W tym roku Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja odbędzie się już po raz szesnasty. Przez ponad dekadę zdążył przetrzeć szlaki tematowi niepełnosprawności w mediach, kulturze, przestrzeni społecznej, nie tylko koszalińskiej, ale również polskiej i europejskiej, będąc inspiracją dla kilkudziesięciu podmiotów organizujących równoległe do głównej edycji Małe Festiwale Ty i Ja w ponad trzydziestu miejscowościach.

 

Kliknij, aby powiększyć

integracja_ty_i_ja_plakat_miejscowosci_2019.jpeg

 

W tym roku w Centrum Kulturalnym w Przemyślu będzie można zobaczyć sześć niezwykłych filmów przybliżających wiedzę z czym osoby z niepełnosprawnością zmagają się w rzeczywistości. Jak funkcjonują na różnych kontynentach i krajach pojęcia integracja, bariery, tolerancja.

 

 

Zapraszamy!

 

- 4 i 5 września br. -

 

Centrum Kulturalne w Przemyślu

ul. Stanisława Konarskiego 9

 

- Start o godzinie 09:00 -

 

integracja_ty_i_ja_ulotka_2019.jpeg 

Publikacja: Agata Czereba

Źródło: ck.przemysl.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl