28 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Muzyka filmowa (i nie tylko) na Zamku w Krasiczynie – ZAPRASZAMY!

Fundacja Pro Arte et Historia serdecznie zaprasza w niedzielę, 25 sierpnia br. o godzinie 17.00 do zamku w Krasiczynie. Odbędzie się tam 2. edycja koncertu  Polska muzyka filmowa i nie tylko w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej. W  renesansowej scenerii krasiczyńskiego zamku usłyszymy znane utwory z filmów m.in.: „Czarne chmury”, "Piraci z Karaibów", "Śniadanie u Tiffany`ego” i wiele innych.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka” realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. Wstęp wolny.

 

 

Zapraszamy!

 

pmf-2019-297x420+3mm-00-00-.jpeg

 

 

Szczegóły na www.krasiczyn.com.pl

 

 

publikacja: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl