13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie autorskie w "Kontrabandzie"

"Kulturalna strona Przemyśla" to cykl spotkań autorskich, spektakli, IMPRO (teatr improwizowany, warsztatów, które są organizowane przez księgarnię "Kontrabanda Literacka" i odbywają się w lokalu przy ul. Asnyka 6 raz w miesiącu lub częściej. Już w najbliższy piątek (9 sierpnia, godz. 17.00) odbędzie się kolejne wydarzenie pod tym hasłem - spotkanie autorskie z Barbarą Sobol, a okazją jest jej debiut pisarski, czyli "Cudzoziemka".

Barbara Sobol urodziła się i wychowała w Przemyślu. Ukończyła germanistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obok literatury i poezji pasjonuje się fotografią, sztuką oraz kulturą i historią krajów germańskiego obszaru językowego. Kocha podróże, dobrą książkę oraz koty. Po wielu latach pisania do szuflady, dojrzała do stworzenia własnej historii. Obecnie mieszka i pracuje w Cambridge.

Cudzoziemka

W dzikiej Skandynawii zmuszona będzie walczyć o przetrwanie, życie i miłość…

W życiu Judyty, młodej studentki dziennikarstwa, sporo się ostatnio dzieje. Za chwilę czeka ją obrona pracy magisterskiej, a potem wakacje w Skandynawii w gronie przyjaciół, które mają pomóc uwolnić się od wspomnień o zakończonym związku. Wymarzona podróż na zachodnie wybrzeże Szwecji okaże się jednak dla Judyty początkiem poważnych tarapatów, a przymusowe dzielenie namiotu z byłym chłopakiem to najmniejszy z problemów, jakie na nią czekają...

BMW_Sobol.jpeg

publikacja: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 07-08-2019 13:40
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 07-08-2019 13:52