28 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwają przygotowania do siódmej Przemyskiej Dychy

Przemyski Bieg Uliczny "Przemyska Dycha" to impreza sportowa, która ma już stałe miejsce w kalendarzu miłośników biegania, czy to amatorskiego, czy też traktowanego bardziej profesjonalnie. Siódma edycja wydarzenia na ulicach Przemyśla już wkrótce, bo 22 września. W 2018 roku organizatorzy, czyli Przemyski Klub Biegacza, odnotowali rekord uczestników - ponad 700 biegaczy. Czy w tym roku zostanie pobity kolejny?

Podobnie jak w ubiegłych latach przewidziany jest bieg dla najmłodszych, uczniów szkół podstawowych, czyli Mini Dyszka. Znany jest już harmonogram niedzielnych zawodów:

09:10
Mini Dyszka
10:15
Dekoracja zwycięzców biegu dzieci
10:35
Wspólna rozgrzewka
10:50
Oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników
11:00
Bieg główny na dystansie 10 km
13:30
Dekoracja zwycięzców biegu głównego
 
Trwają już zapisy do "Przemyskiej Dychy" - chętni są proszeni o staranne zapoznanie się z regulaminem oraz rejestrację

Wszelkie ważne informacje będą pojawiać się na na bieżąco na stronie przemyskadycha.pl

Organizatorzy jak co roku zapraszaj do współorganizacji i współpracy sponsorów, partnerów i patronów - kontakt z koordynatorami biegu.

przemyska dycha - fot4..jpeg

Zachęcają także do wspólnych przygotowań i treningów:

Treningi do VII Przemyska Dycha na stadionie lekkoatletycznym „Juvenia” przy ul. Dworskiego już od tego tygodnia w każdy wtorek i czwartek w godz. 18.30-20.00. Zapewniamy plany treningowe „skrojone na miarę” oraz opiekę trenerską. Chcesz zrobić życiówkę na przemyskim biegu?

TRENUJ Z NAMI!!! Przyjdź na zajęcia! Przyprowadź znajomych!!!

http://przemyskadycha.pl/przygotuj-sie-do-przemyskiej-dych…/

publikacja: Witold Wołczyk

zdjęcie: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl