16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odwiedź interaktywną mapę inwestycji

portal_mapa_inwestycji.jpeg

Kilka dni temu Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło Interaktywną Mapę Inwestycji. To narzędzie, dzięki któremu online możemy zobaczyć jakie inwestycje zrealizowano na terenie samorządów oraz jakie były ich koszty.  Stworzona w Ministerstwie Cyfryzacji Mapa Inwestycji prezentuje projekty, programy i inwestycje realizowane po 16 listopada 2015 r. – rozpoczętych lub kontynuowanych po tej dacie. Dane przedstawiają środki wydatkowane z budżetu państwa, funduszy celowych i funduszy europejskich z wyłączeniem środków wydatkowanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.  

Ogólna wartość prezentowanych na Mapie inwestycji to prawie 561 miliardów złotych. Osoba, która wchodzi na Mapę, może śledzić inwestycje począwszy od poziomu ogólnopolskiego, przez wojewódzki, powiatowy, aż do poziomu pojedynczej gminy. Przy czym inwestycje można obserwować zarówno na mapie, jak i w układzie tabelarycznym. Dla ułatwienia można skorzystać  z wyszukiwarki lub wybrać odpowiednie kategorie.

Mapa Inwestycji to element portalu Gov.pl, który powstał po to, by obywatele mieli łatwiejszy dostęp do informacji o tym, co dzieje się w poszczególnych instytucjach. W portalu znajdziecie również te realizowane na terenie Gminy Miejskiej Przemyśl, zachęcamy do odwiedzin strony.


Opracowanie: Rafał Porada
Biuro Informatyczne

Opublikował: Rafał Porada | Data publikacji: 06-08-2019 14:25