2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przed nami wielkie rowerowe święto - Bike Town 2019. Wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu na terenie Starówki

W związku z odbywającą się w dniach 17 i 18 sierpnia br. imprezą pn. „FESTIWAL ROWEROWY BIKE TOWN PRZEMYŚL 2019” na terenie Starego Miasta wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.

 

BikeTown2019.jpeg

 

W poniedziałek, 12 sierpnia br. od godziny 6.00 zostanie wyłączona z ruchu ul. Wodna (od skrzyżowania z ul. Ratuszową do Rynku) oraz zostanie zdemontowany znak C-2 (nakaz jazdy w prawo) znajdujący się przy cukierni Selfier.

 

► W tym samym dniu (12 bm.) zostaną przesłonięte znaki C-5 (nakaz jazdy prosto) na ul. Serbańskiej - przed skrzyżowaniem z ul. Kazimierza Wielkiego oraz znak B-2 (zakaz wjazdu) na ul. Kazimierza Wielkiego przy skrzyżowaniu z ul. Serbańską w kierunku Rynku. W wyżej wymienionych miejscach pojawi się natomiast znak D-4 (droga bez przejazdu).

 

► Ponadto przy wjeździe do Rynku (od  ul. Kazimierza Wielkiego) obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach.

 

Wszystkie wymienione wyżej czasowe zakazy wjazdu obowiązywać będą od dnia 12 sierpnia 2019 r. od godz. 6.00 do 19 sierpnia br. do godz. 17.00.

 

BikeTown.jpeg

 

W dniach od piątku, 16 sierpnia br. od godz. 16.00 do niedzieli, 18 sierpnia br. do godziny 24.00.

 

► Wprowadzony zostanie zakaz ruchu w obu kierunkach na ulicach: Grodzkiej (przy antykwariacie, skrzyżowanie z ul. Fredry), Katedralnej (za skrzyżowaniem ul. Fredry z Katedralną), Zamkowej (zwężenie jezdni przy Katedrze), Królowej Jadwigi (skrzyżowanie z ul. Zamkową oraz wjazd do Parku przy kapliczce), a także pomiędzy Wieżą Katedralną a Katedrą na parkingu. Natomiast na ul. Kmity celem umożliwienia ruchu dwukierunkowego, przysłonięte zostaną dotychczas obowiązujące tam znaki drogowe.

 

 

► W sobotę, 17 sierpnia zostanie wyłączona z eksploatacji część parkingu przy ulicy Grodzkiej (trzy miejsca parkingowe ulicy Grodzkiej od strony Schodów Rycerskich).

 

 

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy, a kierowców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

 

BT 2019.jpeg

 

 

publikacja: Agata Czereba

zdjęcia: Bike Town Przemyśl 2019 na FB

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-08-2019 14:26
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-08-2019 15:25