-5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na badania profilaktyczne

Prezydent Miasta Przemyśla i Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka  zapraszają mieszkanki Przemyśla na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy, finansowany przez Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

Badania zostaną przeprowadzane w mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii.

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy.    

Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).

Badania w Przemyślu będą miały miejsce w dniu 29.07.2019r. w godzinach 09.00.-17.00. w mammobusie umiejscowionym obok budynku Urzędu Miejskiego ul. Rynek 1.

Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1950-1969).

Rejestracja telefoniczna pod nr tel. 58 767 34 44.

Serdecznie zapraszamy.

Opublikował: Łukasz Palko | Data publikacji: 26-07-2019 10:07
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl