14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odkryj Przemyśl! Turystyczne Serce Wschodu... [WIDEO]

Drodzy Przemyślanie!

 

O walorach, wspaniałym, wyjątkowym położeniu, niesamowitych zabytkach, połączeniu nowoczesności z zachwycającą tajemniczością przedwojennych uliczek i zaułków Przemyśla można by bardzo długo opowiadać. Ale zapewne nie Wam, Drodzy Mieszkańcy Tysiącletniego Grodu nad Sanem, którzy doskonale znacie te przymioty naszego miasta, nazywanego „małym” Krakowem. Kocham to miasto i wiem, że Wy także darzycie go wyjątkową miłością i estymą.

 

Chcę, i wiem, że Wy także tego chcecie, aby się rozwijało, aby piękniało w oczach, aby znaczyło coraz więcej na turystycznej mapie Polski, Europy i świata. Staram się ze swoimi współpracownikami, aby jak najlepiej, jak najczęściej i jak najefektowniej go prezentować. Znakomitym, moim zdaniem, tego przykładem jest promocyjny film, który przedstawiamy poniżej.

 

Jestem jego ambasadorem i bardzo Was proszę, Drodzy Przemyślanie, o zostanie nimi także! Reklamujcie, rozpropagujcie, wysyłajcie w świat ten wspaniały obraz naszego pięknego miasta! Bo tylko wspólnymi siłami możemy sprawić, że o Przemyślu będzie coraz głośniej daleko poza jego granicami! Zachęcam i zapraszam!

 

 

Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl