19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatnie kajakiem po Sanie… W zamian za zwierzakom pomaganie!

W imieniu Stowarzyszenia Róża Wiatrów oraz Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt "Nadzieja" zapraszamy Państwa na Przystań Wodną w Przemyślu. To właśnie tam, w dniach od 8 do 14 lipca będzie prowadzona zbiórka karmy dla zwierząt. W zamian za jej przyniesienie, Róża Wiatrów udostępni każdemu z darczyńców bezpłatnie kajaki.

 

A już niebawem - kolejne atrakcje dla mieszkańców z kajakami w roli głównej! Stowarzyszenie Róża Wiatrów obrało sobie za cel przywrócenia życia na Przystani Wodnej i ruchu kajaków zwłaszcza na odcinku Przepławka w Ostrowie - Przystań Wodna. Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie stronęRóża Wiatrów Przemyśl.

 

Kajakiem po Sanie.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl