17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy dzieci na spektakl Teatru NEMNO „Tymoteusz Rymcimci"

W imieniu Przemyskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy dzieci na spektakl Teatru NEMNO „Tymoteusz Rymcimci" w reżyserii Henryka Hryniewickiego.

 

 

Wtorek - 16 lipca 2019 r. - godz. 11.30

PBP - ul. Grodzka 8

(budynek A, sala wielofunkcyjna)

 

Sztuka dla dzieci od lat trzech. Opowiada o Misiu, który ma ogromny problem, ponieważ nie ma się z kim bawić. Śpioch postanawia pomóc Misiowi i wyśnić dla niego przyjaciela. Z pozoru proste zadanie okazuje się nie lada wyzwaniem. Sen Śpiocha odkrywa przed nami świat Misia Tymoteusza Rymcimci i jego Taty. Czy niedźwiedzie potrafią być groźne? Czy Tymoteusz spotka upragnionego przyjaciela? Co na to Tato Miś? O tym dowiemy się tylko od Śpiocha.

 

PLAKAT Tymoteusz.jpeg

 

- Wstęp wolny -

 

Grupy zorganizowane należy zgłaszać w Dziele dla Dzieci i Młodzieży, budynek B, parter, tel. 16 678 62 87

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl