15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrz Polski Juniorów w badmintonie z wizytą u Prezydenta Wojciecha Bakuna

Dziś rano (27 czerwca br.) do gabinetu Prezydenta Miasta Przemyśla zawitał wyjątkowy gość. Ogromnie pracowity i równie utalentowany, a przy tym niezwykle skromny przemyślanin - Patryk Kordek – dwukrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w badmintonie.   

 

fot. Agata Czereba (2).jpeg

 

Mistrz Polski Juniorów w grze pojedynczej oraz wicemistrz w grze deblowej przybył na spotkanie z włodarzem miasta wraz ze swoim trenerem Dariuszem Stańką. Prezydent Wojciech Bakun miał okazję nie tylko osobiście pogratulować sportowcowi ogromnego sukcesu, ale także wysłuchać o drodze, jaką przeszedł, aby wejść na sam szczyt. Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego  „Aktywna Piątka” obiecał, iż zdobyty przed niespełna dwoma tygodniami tytuł mistrzowski nie jest bynajmniej jego ostatnim „słowem”.

 

fot. Agata Czereba (4).jpeg

 

Badmintonista nie zamierza zwalniać  tempa. Już teraz jego myśli zajmuje kolejne sportowe marzenie – udział w Igrzyskach Olimpijskich w stolicy Francji. Czy za pięć lat zobaczymy go w Paryżu w barwach naszego kraju?  Tego z całego serca życzymy Patrykowi, Jego trenerom i nam samym!

 

fot. Agata Czereba (3).jpeg

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-06-2019 15:50
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-06-2019 15:56