7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji. Wystąpią niewielkie utrudnienia w ruchu

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Przemyśla oraz Turyści!

 

W związku z organizowanym w dniach 28, 29 oraz 30 czerwca br. wydarzeniem pod nazwą Żarciowozy - ZLOT FOODTRUCKÓW oraz odbywającym się w niedzielę, 30 czerwca br.  14. Świętem Fajki w okolicach przemyskiej Starówki wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.

 

 

► W dniach od 28 czerwca do 30 czerwca 2019 r.  zostanie wyłączona z ruchu ulica Wodna (od skrzyżowania z ulicą Ratuszową do Rynku), a także Rynek - pomiędzy ulicą Wodną a ulicą Kościuszki.

 

 

Ponadto z eksploatacji zostaną wyłączone parkingi przy ulicach:

 

► 28 - 30 czerwca 2019 r. - Rynek (cała prawa strona od płyty Rynku) – parking naprzeciw Muzeum Historii Miasta Przemyśla

► 30 czerwca 2019 r. - do godz. 18:00 - ul. Grodzka  

► 30 czerwca 2019 r. - do godz. 17:00 - ul. Władycze

 

 

Wszystkich  kierowców i pieszych przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. A także… Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

swieto-fajki-plakat_net_hd.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl