12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje z trenerem środowiskowym 2019

Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza trenerów zainteresowanych prowadzeniem zajęć sportowo-rekreacyjnych, do udziału w akcji pn.  „Wakacje z trenerem środowiskowym 2019”. 

 

Celem ww. projektu jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom i młodzieży z terenu miasta Przemyśla, którzy z różnych względów nie uczestniczą w zorganizowanym wypoczynku letnim.

 

Termin realizacji: lipiec-sierpień 2019 r.

Zajęcia odbywać się będą na terenie przemyskich osiedli.

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr (16) 675 20 48 lub osobisty w Wydziale Spraw Społecznych tut. Urzędu (ul. Hm. I. Kossowskiej 1, pok. nr 8), do dnia 28 czerwca 2019 r. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, decydująca będzie ich kolejność.

 

 

 

fot. www.pixabay.com

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl