13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na pierwsze konsultacje społeczne w sprawie utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla

Park Kulturowy logo.jpeg

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Przemyśla!

 

Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Dyrektor Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej Jan Jarosz oraz Zespół ds. Utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla zapraszają na pierwsze konsultacje społeczne, które odbędą się 26 czerwca br. o godzinie 17.00 w siedzibie głównej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej (Plac płk. Berka Joselewicza 1).

 

 

Stare Miasto jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców Przemyśla dlatego pragniemy, aby każdy mógł czynnie uczestniczyć w procesie jej upiększania wypełniając przygotowaną przez nasz Zespół ankietę, która rozdawana będzie przybyłym przed spotkaniem i zbierana po zakończeniu spotkania.


Pierwsze konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców miasta zaś na kolejne zapraszać będziemy poszczególnych mieszkańców obszarów na jakie podzieliliśmy Park.

 

W imieniu całego Zespołu ds. Utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla serdecznie zapraszam na spotkanie.

Przewodniczący Zespołu
Mirosław Majkowski

 

 

 

WSPÓLNIE ZMIENIAJMY NASZE MIASTO

 

PKSMP.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl