23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2018/2019

10 czerwca br. w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w dobiegającym końca roku szkolnym 2018/2019. Gospodarzem wydarzenia był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Już po raz kolejny wyróżniono szkoły biorące udział we współzawodnictwie oraz nagrodzono najlepszych spośród wszystkich młodych sportowców z Przemyśla. Tegoroczni zwycięzcy odbierali gratulacje, dyplomy i puchary z rąk Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Grety Ostrowskiej oraz Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki UM w Przemyślu Janusza Łukasiewicza.

 

fot. A. Czereba (2).jpeg

 

Zebranych gości – młodych zawodników, ich trenerów, nauczycieli i rodziców przywitała gospodyni wydarzenia – dyrektor POSiR-u Greta Ostrowska.

 

- Dzisiejsze podsumowanie jest cykliczną imprezą, która stanowi oficjalne zakończenie dziesięciomiesięcznej ciężkiej pracy państwa trenerów i opiekunów oraz Was, drodzy uczniowie. Wasz zapał i zaangażowanie z pewnością w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami, ogromną satysfakcją i dumą z osiągniętego celu (...) – powiedziała gospodyni wydarzenia – Dyrektor POSiR-u Greta Ostrowska.

 

 

 

 

Prezydent Miasta Przemyśla pogratulował młodym zawodnikom, ich trenerom, nauczycielom oraz rodzicom imponującej sportowej postawy i osiąganych wyników, a także podziękował wszystkim, którzy przez ostatnie 10 miesięcy włożyli wiele serca i pracy w sprawne przeprowadzenie oraz uatrakcyjnianie zawodów.

 

fot. A. Czereba (36).jpeg

 

Wyniki końcowe:

1. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14 - 311,0 pkt.

2. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 - 310,0 pkt.

3. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 - 250,0 pkt.

4. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15 - 244,5 pkt.

5. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11 - 173,5 pkt.

6. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16 - 166,5 pkt.

7. miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - 101,0 pkt.

8. miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Newtona - 55,0 pkt.

9. miejsce – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych - 27,0 pkt.

10. miejsce – Zespół Szkół Salezjańskich - 26,5 pkt.

11. miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Modrzejewskiej - 12,0 pkt.

12. miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 9,0 pkt.

 

 

 

 

 

 

Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

 

Indywidualno–Drużynowe Biegi Przełajowe 600 m

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

7 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Newtona

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

7 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Newtona

8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

 

 

Indywidualno–Drużynowe Biegi Przełajowe 800 m

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

6 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Newtona

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

8 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Newtona

 

Sztafetowe biegi przełajowe

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

 

Czwórbój Lekkoatletyczny

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Trójbój Lekkoatletyczny

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

8 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Newtona

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

8 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Newtona

 

Mini koszykówka

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

 

Mini siatkówka

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

 

Mini piłka ręczna

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Mini piłka nożna

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

5-6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 11

 

Konkurs „Baw się z nami”

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

5 miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Newtona

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

 

Mini unihokej

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

4 miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

5-6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 14 

7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

5-6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 15

7-8 miejsce – Zespół Szkół Salezjańskich, Szkoła Podstawowa Nr 14

 

 

Pływanie

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

3 miejsce – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

6 miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Newtona

7 miejsce – Zespół Szkół Salezjańskich

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

5 miejsce – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

6 miejsce – Zespół Szkół Salezjańskich

7 miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Newtona

 

Tenis stołowy

Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

 

Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

 

Szachy

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

2 miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Modrzejewskiej

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

5 miejsce – Zespół Szkół Salezjańskich

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Łyżwiarstwo szybkie

1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11

2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4

4 miejsce – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16

6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14

7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6

8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl