7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Zamkowa Noc Bluesowa - ZAPROSZENIE

W imieniu Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek mamy zaszczyt zaprosić Państwa na prawdziwą bluesową ucztę, która zostanie „zaserwowana” w jednym z najbardziej urokliwych miejsc Królewskiego Miasta.

 

Już 21 czerwca br. o godzinie 20.00 na Dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego usłyszymy niecodzienne aranżacje, które z pewnością zachwycą nie tylko koneserów bluesa, ale i początkujących słuchaczy tego gatunku muzyki. Zagrają je dla Państwa Simple Music Team – czyli przemyski blues w absolutnie najlepszym wydaniu oraz ich Goście: Mili Morena (Kuba), Sylwia Stańczyk, Piotr Nowak, Marek Stryszowski, Adam Kawończyk, Tadeusz Leśniak, Wiesław Fac i Fortet. Imprezę poprowadzi Jaromir Barański.

 

 

I Zamkowa Noc Bluesowa odbędzie się w ramach Dni Zamku Kazimierzowskiego.

 

Noc-bluesowa_835_x_2000.jpeg

 

Organizatorem wydarzenia jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek.  

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl