17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Współczesny człowiek w obliczu niepełnosprawności” – zaproszenie na 1. bezpłatną konferencję naukowo-szkoleniową

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kazimierza Wielkiego w Przemyślu, Przemyska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Dyrektorów Szkół oraz Filia Instytutu Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Przemyślu mają zaszczyt zaprosić Państwa na I bezpłatną konferencję naukowo-szkoleniową „Współczesny człowiek w obliczu niepełnosprawności”.

 

Głównymi adresatami tego doniosłego wydarzenia są: pedagodzy, psychologowie, nauczyciele, rodzice oraz przedstawiciele innych środowisk związanych z niepełnosprawnością.

 

Spotkanie odbędzie się w środę, 12 czerwca o godzinie 10.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 w Przemyślu.

 

 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.

 

Plakat PBP.jpeg

 

 

DO POBRANIA ► PDFkarta-zgloszeniowa-konferencji_Przemyśl.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl