16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Orlęta HENSFORT-u na turnieju w Odessie

W dniach od 15 do 18 maja w Odessie najlepsze młodzieżowe drużyny z Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Azerbejdżanu oraz Białorusi mierzyły się w turnieju Trzech Mórz. Reprezentująca nadsański gród drużyna UKS Orlik HENSFORT Przemyśl po zaciętych pojedynkach zdobyła czwarte miejsce.

 

- Możliwość rywalizowania w międzynarodowym gronie, w dodatku w tak pięknym mieście jakim jest Odessa, była dla naszych chłopców fantastycznym wydarzeniem. Nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów. Dziękuję tu przede wszystkim firmie HENSFORT oraz Panu Witoldowi Oleksowowi. To dzięki nim wspólnie gramy o kolejne zwycięstwa. Wierzę, że dzięki dalszemu wsparciu oraz fantastycznemu zaangażowaniu dzieci, rodziców oraz trenerów piłkarski świat stanie przed nami otworem - mówi Henryk Łaskarzewski, Prezes UKS Orlik Przemyśl.

 

orlik3.jpeg

 

Dotychczas Orlęta HENSFORT-u brały udział w czterech turniejach zagranicznych. W lutym bieżącego roku przy legendarnym stadionie Camp Nou w Barcelonie doszło do niespotykanego w skali Przemyśla i regionu meczu, w którym nasi mali piłkarze zmierzyli się z zawodnikami akademii piłkarskiej FC Barcelony.

 

orlik1.jpeg

 

- Orliki cechują się wszystkim tym, czym kierujemy się jako firma - czyli ambicją, ciągłym poprawianiem umiejętności oraz odważnym konkurowaniem na arenie międzynarodowej. Udział w turnieju Trzech Mórz pokazuje, że to, co wspólnie robimy zostaje dostrzeżone w niemal każdym zakątku naszego kontynentu - tłumaczy Paweł Rząsa, koordynator projektu z ramienia HENSFORT.

 

Naszym małym sportowcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 

orlik2.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcia: UKS Orlik Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 01-06-2019 16:41
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 01-06-2019 16:42