17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Programy europejskie „Europa dla obywateli” – zaproszenie na spotkanie informacyjne

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli"  serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkanie informacyjne na temat programów europejskich "Europa dla obywateli" oraz URBACT III, które odbędzie się 6 czerwca 2019 roku w Krakowie.

 

EdO logo.png

 

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2019 roku.

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie również program URBACT III  w kontekście polityk miejskich szczebla europejskiego i światowego.


Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-6-czerwca-2019-krakow/Termin: czwartek, 6 czerwca 2019, 10.30-15.00*

* program jest ramowy, zastrzegamy możliwość zmiany

 

Miejsce spotkania : Dokładnie miejsce spotkania w potwierdzeniu – po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo w ciągu najbliższych dni informację mailową dotyczącą miejsca spotkania.

 

display_Edo_logo.jpeg

 


Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Więcej o programie URBACT III znajduje się na stronie internetowej : https://urbact.eu/urbact-polska

 

europe-253311_960_720.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-05-2019 09:13
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-05-2019 09:15