12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dofinansowanie na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw - „Fundusz Usług Rozwojowych”

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  przypomina o trwającym naborze wniosków w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”.

 

 

W ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych” przedsiębiorcy z subregionu przemyskiego (powiaty: Miasto Przemyśl, przemyski, jarosławski, lubaczowski, przeworski) mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników. Z dotacji mogą skorzystać także właściciele przedsiębiorstw.

 

Z dofinansowania udzielanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych” skorzystało już prawie 100 przedsiębiorstw oraz ponad 200 pracowników tych firm. Łączna kwota udzielonych dotacji to blisko 750 tys. zł. 

 

parr.jpeg

 

Różnorodność szkoleń, w których uczestniczyli pracownicy była bardzo duża. Były to m.in. szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, fizjoterapii, szkolenia informatyczne, szkolenia z obsługi programów do projektowania. Jednym z ciekawszych szkoleń, które zostało dofinansowano to szkolenie na Operatora drona połączone z tworzeniem ortofotomap i modeli 3D.

 

 

W ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych” dofinansowanie można uzyskać na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia, kursy zawodowe) dostępne w Bazie Usług Rozwojowych  dostępnej na stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl. W bazie tej znajduje ponad 33 tys. ofert, z których każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca może wybrać odpowiednie dla siebie lub swoich pracowników szkolenie. Jeżeli w Bazie Usług Rozwojowych brak jest szkoleń dostosowanych do profilu firmy, to można zwrócić się do firmy szkoleniowej, aby przygotowała szkolenie „szyte na miarę”, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i wprowadziła je do Bazy Usług Rozwojowych.

 

Nabór wniosków trwa do 05.06.2019 r. 

Tym razem do rozdysponowania jest kwota 250 000 PLN. 

 

 

parr logo.png

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych projektem zapraszamy do siedziby Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1) oraz do Punktów Konsultacyjnych w Lubaczowie, Jarosławiu i Przeworsku.

 

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie www.funduszuslugrozwojowych.parr.pl lub pod numerem (16) 633 63 88 wew. 2 i 3.

 

parr.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 28-05-2019 15:23
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 28-05-2019 15:24