7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VI Piknik Organizacji Pozarządowych - zapraszamy do udziału

Prezydent Miasta Przemyśla oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zapraszają do udziału w VI Przemyskim Pikniku Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w sobotę 24 sierpnia 2019 r., dzień przed Świętem Patrona Miasta Przemyśla - Świętego Wincentego.

Podobnie jak w latach ubiegłych mieszkańcy miasta będą mieli okazję do zapoznania się z działalnością lokalnych organizacji pozarządowych. Niespodzianką tegorocznego Pikniku będą wspólne obchody Święta Miodu.

Stowarzyszenia, fundacje, organizacje sportowe i inne podmioty zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie w terminie do dnia 7 czerwca 2019 r.

Wszelkich informacji udziela Pełnomocnik Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych Robert Gawlik, Rynek 26, tel. 16 670 40 88, e-mail: pelnomocnik.ngo@um.przemysl.pl

 

DOCAnkieta VI Piknik Organizacji Pozarządowych - 24.08.2019 r..doc
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl