16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

80. rocznica wybuchu II Wojny światowej - Organizujesz wydarzenie związane z obchodami? Zgłoś je!

Z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku przygotowuje szereg różnorodnych przedsięwzięć, odnoszących się do genezy wybuchu wojny, przedstawiających jej przebieg oraz upamiętniających ofiary tego najbardziej tragicznego w dziejach ludzkości okresu. W związku ze znaczeniem rocznicy dla pamięci historycznej Polaków ważne jest, aby organizowane przedsięwzięcia miały różnorodny charakter, gwarantujący dotarcie do różnych grup odbiorców, a jednocześnie pozwalający na wypełnienie misji upamiętnienia tych wydarzeń oraz wszystkich, którzy narażali życie i zdrowie w walce o wolność.

 

logo.png

 

Gdańskie Muzeum II Wojny Światowej, pozostając otwarte na współpracę z innymi instytucjami, zaprasza organizatorów wydarzeń, związanych z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej do zgłaszania swoich projektów do centralnego kalendarza obchodów. Zgłoszenie i akceptacja projektu daje możliwość posługiwania się logotypem 80. rocznicy oraz korzystania z promocji wydarzeń, którą objęte będą zarówno projekty własne Muzeum, jak i zgłoszone w ramach proponowanej współpracy.

 

1 września.png

 

Zachęcamy do zapoznania się z tworzoną podstroną serwisu internetowego Muzeum, na której docelowo znajdą się wszelkie informacje dotyczące obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, w tym także kalendarz wydarzeń organizowanych przez Muzeum oraz inne podmioty.

 

 

Adres strony: www.muzeum1939.pl/80rocznica - można się tam zapoznać z warunkami współpracy oraz pobrać formularz, w celu zgłoszenia projektu do kalendarza ogólnopolskich obchodów.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-05-2019 10:45
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-05-2019 10:47