17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Żona do adopcji” rozbawiła przemyską publiczność do łez!

Majowa odsłona cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem cyklu „Zamkowe Teatralia” zgromadziła komplet widzów. Powód był prosty – doskonała komedia Teatru OLD TIMERS GARAGE w wykonaniu znakomitych aktorów: Olgi Borys, Marka Pitucha i Jakuba Wonsa. Reżyserem spektaklu jest Jakub Ehrlich.

 

żona do adpocji (1).jpeg

 

„Żona do adopcji” to znakomity sposób na rozrywkę, swoiste studium przypadku przeciętnego polskiego małżeństwa. To sztuka podszyta erotycznymi podtekstami więc raczej dla dorosłych.

 

żona do adpocji (10).jpeg

 

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.

 

Jak rozwiązał się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Dowiedzieli się tego ci, którzy obejrzeli ten przezabawny spektakl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 13-05-2019 12:09