29 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MIEJSKA POTAŃCÓWKA DLA SENIORÓW. Zapowiada się cudowny wieczór pełen wspomnień… ZAPRASZAMY!

Już jakiś czas temu rozpoczęliśmy w naszym mieście rozrywkowo-kulturalny sezon wiosenno-letni. W kalendarzu nie brakuje wydarzeń dedykowanych fanom rozgrywek sportowych, rodzinom z małymi dziećmi ani tych, które adresowane są do młodszej lub starszej młodzieży...

 

Tym razem Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun pragnie zaprosić do wspólnej zabawy także przemyskich Seniorów. Po raz pierwszy w historii nadsańskiego grodu, najstarsi - ale przecież wciąż młodzi duchem - mieszkańcy miasta mają okazję przywitać wakacje, bawiąc się podczas Miejskiej Potańcówki pełnej (nie tylko muzycznych) wspomnień.

 

PlakaBalSeniora2019 gł.jpeg

 

Impreza odbędzie się w sali kolumnowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu (ul. Mickiewicza 30 - I piętro). Organizatorzy zaplanowali szereg niespodzianek dla uczestników wydarzenia. Na seniorów obok darmowego poczęstunku i zabawy w rytmie największych światowych przebojów z lat ‘70 i ’80, przygotowano m.in.: występ – niespodziankę oraz zaproszenie do nauki tańca pod okiem profesjonalnych instruktorów.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

- sobota – 15 czerwca 2019 r. – godzina 17.00 -

- wstęp wolny -

 

PlakaBalSeniora2019-jpg_835_x_1280.jpeg

 

 

 

Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 13-05-2019 11:10
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 13-05-2019 11:11