32 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpieczny Maluch – bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe mamusie (a także tatusiów) oraz rodziców małych dzieci na bezpłatne warsztaty pn. „Bezpieczny maluch”.

 

Warsztaty odbędą się we wtorek, 28 maja br. w godzinach od 17.00 do 20.00 w budynku Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu (ul. Monte Cassino 18).

 

bezpieczny maluch 1.jpeg

 

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według autorskiego programu organizatora.Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

 

Bezpieczny maluch.jpeg! Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja: http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztatyKażda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

 

Zapraszamy!

 

bezpieczny maluch 2.jpeg

 

publikacja: Agata Czereba

zdjęcia: Bezpieczny Maluch

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-05-2019 09:23
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-05-2019 09:25