6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niesamowity Dzień Dziecka – moc atrakcji dla małych i dużych – ZAPRASZAMY!

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy czerwca – Dzień Dziecka. Nie tylko najmłodsi z wytęsknieniem czekają na ten jeden, jedyny dzień roku, który nierozerwalnie kojarzy się ze słońcem, radością, prezentami i… niespodziankami.

 

Z tej okazji, w naszym mieście na naszych milusińskich również czeka szereg niespodzianek. Jedną z nich jest organizowany przez Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl „Niesamowity Dzień Dziecka”.

 

Niesamowity Dzień Dziecka.jpeg

 

1 czerwca na ulicy Sanockiej – a dokładnie na parkingu przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego odbędzie się impreza, która zadowoli nie tylko najmłodszych, ale i tych całkiem dorosłych przemyślan.

 

Wydarzenie zainauguruje bieg pn. "Kilometry Dobra", który wyruszy o godzinie 8.00. Tuż po nim organizatorzy rozwiną przed Państwem cały wachlarz atrakcji...

 

face-painting-1713769_960_720.jpeg

 

W programie imprezy znalazły się m.in.: przejazdy off-road , pokaz zabytkowych pojazdów, trening pokazowy drużyny Przemyśl Bears, pokaz służb mundurowych, pogotowia ratunkowego, PCK Przemyśl i firmy Paramedyk, strefa sportu, pokaz tańca nowoczesnego, strefa dla najmłodszych, strefa art. Kids, profilaktyka zdrowia, turniej piłkarski skrzatów (rocznik 2012), IGA – internetowa gra miejska. Ponadto przez cały dzień dostępne będą: darmowe dmuchańce, wyciąg krzesełkowy i wodny plac zabaw.

 

soap-bubble-439103_960_720.jpeg

 

Jedną z największych atrakcji czerwcowego pikniku będzie mecz piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich a reprezentacją Przemyśla.

W składzie drużyny Artystów Polskich zagrają m.in.: Radosław Majdan, Rafał Mroczek, Piotr Świerczewski, Jarosław Jakimowicz oraz Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski.

 

 

 

Gwiazdy Reprezentacji Artystów Polskich przybędą do nadsańskiego grodu już o godzinie 15.00 i od tego czasu będą dostępni dla swoich fanów, a dwie godziny później (o 17.00) zmierzą się z piłkarzami reprezentującymi Przemyśl.

 

Do zobaczenia!

 

 

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna.

 

plakat.jpeg

 

Agata Czereba

zdjęcia: wikipedia, pixabay

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 09-05-2019 12:55
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 31-05-2019 10:33