13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tegoroczne Juwenalia tuż, tuż! Zaczynamy odliczanie i… uchylamy rąbka tajemnicy

17 i 18 maja w nadsańskim grodzie trwać będzie wielkie studenckie święto. W tych dniach przemyscy żacy symbolicznie przejmą władzę nad miastem, a klucz do jego bram przekaże im sam Prezydent Wojciech Bakun.

Przemyskie Juwenalia, bo o nich mowa, rozpoczną się tradycyjnie w Klubie Bowlingowym Japa, ale najważniejsza – koncertowa część imprezy odbywać się będzie na przemyskim Rynku. Podczas wydarzenia wystąpią dla Państwa: Gesek, DJ Hubertuse, OSTRY Bezimienni oraz Mario Bischin. Prezydent miasta na prośbę żaków wyraził zgodę na skrócenie ciszy nocnej w nocy z soboty na niedzielę (18/19 maja) - zacznie się ona o godzinie 24.00.

 

juwenalia1.jpeg

 

 

schronisko orzechowce.jpeg

Nasi studenci zadbali o to, aby coroczna impreza była nie tylko pretekstem do świetnej zabawy, ale także pomocy naszym najmniejszym, bezbronnym i kudłatym przyjaciołom. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Zapraszamy  Państwa do wsparcia szczytnego celu i… do przyłączenia się do wspólnej zabawy!

 

 

juwenalia.jpeg

 

Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl