35 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zdobądź z nami Połoninę Wetlińską i pomóż małej Reni!

Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Radni Kukiz’15 Przemyśl oraz Stowarzyszenie Przemyskie Serca zapraszają wszystkich mieszkańców nadsańskiego grodu do udziału w niezwykłej - charytatywnej wycieczce na Połoninę Wetlińską.

 

Wyprawa odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca br., jednak zapisy przyjmowane są do 25 maja - dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nie odkładania na ostatnią chwilę decyzji o przyłączeniu się do akcji. Zapiszcie się już dziś!

 

 

Koszt udziału w wycieczce:
Dorośli – 70 zł
Dzieci – 40 zł

(W cenę wycieczki wliczono: przejazd w obie strony, wodę oraz kiełbasę na ognisko.)

 

rajd charytatywny na Połoninę gł.jpeg


Całkowity zysk z akcji zostanie przekazany na leczenie Reni Zając - dziewięcioletniej przemyślanki, która walczy z guzem mózgu (medulloblastoma).


Renia ma za sobą operację, czteromiesięczną chemioterapię i sześciotygodniową radioterapię. Teraz przed Nią najdłuższy etap leczenia - rok chemii uzupełniającej i cała masa rehabilitacji ruchowej, logopedycznej oraz okulistycznej. Walka o powrót do zdrowia i sprawności jest niezwykle kosztowna, a my… Biorąc udział w wycieczce w nasze najpiękniejsze Bieszczady – możemy wesprzeć Renię i Jej rodziców w walce z tą okropną i podstępną chorobą.Więcej informacji o dzielnej Reni znajdziecie na stronie: Renia walczy z rakiem.

► Zapisy prowadzone są pod numerem tel. 535 218 309
 

 

 

Zapraszamy!

 

rajd charytatywny na Połoninę.png

 

 


 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-05-2019 15:48
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-05-2019 15:51