7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Ja nie leczę, ja uzdrawiam. Prawdziwa twarz polskich bioenergoterapeutów”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Janiszewską, która promować będzie swoją książkę „Ja nie leczę, ja uzdrawiam. Prawdziwa twarz polskich bioenergoterapeutów”. Spotkanie odbędzie się 9 maja br. o godz. 17.30 w Czytelni Głównej PBP przy ul. Grodzkiej 8.

Katarzyna Janiszewska – dziennikarka, absolwentka politologii i podyplomowych studiów dziennikarskich na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Stypendystka studiów dziennikarskich Polskapresse. Laureatka „Zielonej Gruszki”, nagrody przyznawanej przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP w Krakowie za szczególne osiągnięcia dziennikarskie. Autorka reportaży o tematyce społecznej.

Książka, której promocja odbędzie się 9 maja, to reportaż, w którym autorka dociera do pacjentów i ich uzdrowicieli. Rozmawia z etykami, duchownymi oraz lekarzami. Przygląda się mechanizmom stojącym za przemysłem uzdrowień. Stawia ważne pytanie: Kim naprawdę są bioenergoterapeuci? Cudotwórcami? Rzemieślnikami Pana Boga? Oszustami?

Od 2 maja w PBP będzie można zakupić to wydawnictwo w cenie 28 zł.

Spotkanie i promocja książki odbędą się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8–15 maja), który przebiegnie pod hasłem #biblioteka.

Spotkanie z K. Janiszewską.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 30-04-2019 15:25