9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podwórko Talenów NIVEA w Przemyślu? Tak! Wystarczy, że oddasz głos na nasze miasto!

Przemyślanie!

 

Z przyjemnością informujemy, iż nasze miasto zostało zgłoszone do udziału w konkursie „Podwórko Talentów Nivea”. Jednak aby mógł u nas powstać wyjątkowy plac zabaw o wartości 250 tysięcy złotych, musimy zmierzyć się z innymi miastami w ilości zdobytych głosów. Zachęcamy zatem wszystkich Państwa do głosowania.

Naszych najmłodszych z pewnością zachwyci nowe miejsce, w którym oprócz dobrej zabawy znajdą możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Podwórka Talentów Nivea to niezwyczajne place zabaw. Podzielone są zwykle na trzy różne strefy: sportową, naukową i… artystyczną! Takie Podwórko Nivea będzie oczywiście ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców i – co nie jest bez znaczenia – jego powstanie w żaden sposób nie obciąży budżetu miasta.

 

PTN.png

 

Póki co, nasze miasto nie znajduje się w rankingowej czołówce, ale dzięki mobilizacji nas wszystkich mamy szansę na dostanie się do pierwszej dziesiątki! Mamy jeszcze mnóstwo czasu… Głosowanie trwa do 20 czerwca br., a głosować można (należy!) codziennie!

 

Oddaj głos na Przemyśl! .png

 

Aby oddać głos należy zarejestrować się, a następnie zalogować na stronie: https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/471-przemysl.

Głosować można również za pomocą darmowej aplikacji „Podwórko Talentów Nivea”, którą w łatwy sposób można pobrać na swój telefon.

 

 

 

Głosujcie! Klikajcie!Udostępniajcie!

Pamiętajcie, że liczy się każdy głos! Razem możemy więcej!

 

podwórko talentów NIVEA.jpeg

 

 

publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-04-2019 20:26
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-04-2019 20:42