8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Żona do adopcji” komedia omyłek, której nie warto przegapić

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę…

Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”...


 

Wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, w jaki sposób zostanie rozwiązany splot dziwnych wydarzeń? I czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Zapraszamy 12 maja o godzinie 18.00 na Zamek Kazimierzowski.  

 

W spektaklu pt. „Żona do adopcji” w reżyserii Jakuba Ehrlicha wystąpią dla Państwa: Olga Borys, Kuba Wons i Marek Pituch.

 

Trzeba to zobaczyć!

 

żona do adopcji.jpeg

 

*Bilety: 45 zł (sala), 40 zł (balkon) do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-04-2019 12:04