7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Przemyślu!

Przedstawiamy Państwu nową stronę miejską: atrakcyjniejszą graficznie, nowocześniejszą jeżeli chodzi o nawigację i zarządzanie, w której nacisk położono na przejrzystość i elastyczność w zarządzaniu oraz dokonywaniu zmian.

Poza graficzną zmianą wyglądu stworzony został system zarządzana treścią, który pozwala na łatwą i przejrzystą aktualizację danych przez administratorów i redaktorów serwisu, umożliwiając swobodne dodawanie treści, informacji i wszelkich danych oraz kolejnych działów z możliwością dowolnej rozbudowy.

Nowa strona internetowa została zintegrowana z Biuletynem Informacji Publicznej. W chwili obecnej przeniesiono większość treści z poprzedniego serwisu miejskiego. Nie mniej jednak prosimy o wyrozumiałość. Na bieżąco będziemy aktualizować dane, sprawdzać zawarte na stronie treści, uzupełniać i poprawiać dane, tak by strona spełniła Państwa oczekiwania oraz była pełnym źródłem informacji o mieście, urzędzie oraz wszelkich sprawach związanych z Przemyślem.

Życzymy miłego pobytu na naszej stronie oraz zapraszamy do częstych odwiedzin.

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl