16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wykaz Organizacji Pożytku Publicznego

Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz znowelizowaną ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) możecie Państwo przekazać 1% swojego podatku dochodowego od osób fizycznych, zamiast fiskusowi, wybranej organizacji pożytku publicznego. Poniżej zamieszczamy wykaz organizacji pożytku publicznego działających na terenie Przemyśla.

Jednocześnie informujemy, iż przekazywaniem 1 % podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego zajmuje się Urząd Skarbowy. Podatnik wskaże jedynie w swoim rocznym PIT, którą organizację chce wesprzeć, wpisując jej numer KRS i przekazywaną kwotę, która nie może przekroczyć 1 %.

Uwaga!

Na stronie Biuletynu Informacj Publicznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej znajduje się aktualny wykaz wszystkich organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych.

 

 

PDFOPP uprawnione do 1% za rok 2014

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl