20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne Przemyskie Targi Pracy już za nami

W piątek, 12 kwietnia br. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu odbyły się „Przemyskie Targi Pracy”. Tegorocznej imprezie przyświecało hasło: „Twoje decyzje – Twoja praca – Twoja kariera”. Organizatorami wydarzenia byli: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu.

 

fot. A. Czereba (11).jpeg

 

Przemyskie Targi Pracy od lat stanowią znakomity pretekst do zapoznania się z wymaganiami i oczekiwaniami stawianymi przez lokalnych pracodawców. To również okazja do interesujących spotkań z ekspertami oraz zdobycia informacji na temat możliwości podnoszenia swoich zawodowych kwalifikacji.  

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zapoznać się z ofertami instytucji państwowych, służb mundurowych, a także firm z branży finansowej, handlowej i  usługowej.

 

fot. A. Czereba (5).jpeg


W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz, Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Sawicka, Wiceprzewodniczący RM Maciej Kamiński oraz Starosta Przemyski Jan Pączek.

 

 

 

 

Agata Czereba

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl