20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Dziecka na Przemyskim Rynku w ramach obchodów 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Przemyska Kongregacja Kupiecka zapraszają wszystkich najmłodszych mieszkańców naszego miasta na wyjątkową imprezę, podczas której świętować będziemy nie tylko Dzień Dziecka, ale i okrągłą – setną rocznicę powstania TPD. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie “Zdrowo jesz – lepiej żyjesz” w ramach programu "Żółty Talerz", realizowanego przez TPD przy wsparciu Kulczyk Foundation.

 

Obok wielu atrakcji, jakie będą czekać na naszych milusińskich, organizatorzy zapraszają do udziału w pokazach pojazdów i sprzętów służb mundurowych oraz licznych zabawach z nagrodami, a także skorzystania z bezpłatnych dmuchanych zjeżdżalni i strzelnicy. Imprezę uświetnią występy na scenie, a podczas zabawy rozdane zostaną: setki owoców, lodów, nagród i gadżetów.

 


Gwiazdą wieczoru będzie zespół RETROSPEKCJA!

 

Zapraszamy!

 

plakat MARKETING.jpeg

 

 

 

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli:

Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun

oraz

Starosta Przemyski Jan Pączek

 

 


! Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka na wsparcie niepełnosprawnych podopiecznych TPD.

 

TPD.jpeg

 

 

publikacja: Agata Czereba

zdjęcie: TPD

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl