20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rusza Przemyski Jarmark Wielkanocny! Będą niewielkie utrudnienia w ruchu

W dniach 12, 13 i 14 kwietnia  serce naszego miasta wypełni się kolorowymi straganami z rękodziełem, świątecznymi potrawami i wielkanocnymi wypiekami. Wszystko za sprawą Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego, który już po raz drugi zawita do nadsańskiego grodu.

 

Dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom Jarmarku, organizatorzy wspólnie z odpowiednimi służbami porządkowymi, podjęli decyzję o czasowym wyłączeniu z ruchu ul. Wodnej od skrzyżowania z ul. Ratuszową do Rynku poprzez ustawienia znaku B-1 wraz z separatorem - w dniach: 12, 13 i 14 kwietnia 2019 r.

 

Czasowe zakazy wjazdu obowiązują od dnia 12 kwietnia 2019 do 14 kwietnia 2019 w godz. 10.00 – 19:00.

 

  

Wszystkich kierowców oraz pieszych przepraszamy za utrudnienia i...

Zapraszamy do odwiedzenia 2. Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego!

 

fot_G_Karnas_15946.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl