20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Egzaminy gimnazjalne odbędą się we wszystkich przemyskich szkołach

Jak już informowaliśmy dzisiaj od rana trwały rozmowy z dyrektorami szkół publicznych i niepublicznych w sprawie organizacji składów komisji do egzaminów gimnazjalnych, które rozpoczynają się jutro. W ich wyniku na dwa dni, czyli środę i czwartek zapewnione zostały pełne składy komisji i egzaminy odbędą się zgodnie z planem we wszystkich przemyskich szkołach.

Składy komisji zostały uzupełnione przez dyrektorów innych placówek miejskich oraz nauczycieli szkół niepublicznych. Trwają nadal rozmowy związane z uzupełnieniem składów komisji na egzaminy językowe zaplanowane na piątek 12 kwietnia. Dotyczy to szczególnie dwóch wspomnianych przez nas we wcześniejszym komunikacie placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej Nr 5 i Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. O wyniku rozmów będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Witold Wołczyk

rzecznik prasowy

Urząd Miejski w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl