32 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SRS Czuwaj walczy o pierwsze miejsce w I lidze gr. C! Kibicujmy naszym szczypiornistom!

Wszystkich, którym na sercu leżą sportowe losy naszych szczypiornistów z SRS Czuwaj, zapraszamy na dwa ostatnie mecze obecnego sezonu.

 

srs logo.png

 

SRS ani przez chwilę nie przestał być faworytem w walce o pierwsze miejsce w I lidze gr. C. Jednak, aby nie przerwać wspaniałej passy naszych piłkarzy ręcznych, wspólnie zagrzejmy ich do walki! Zapraszamy małych i dużych, młodych, i tych w kwiecie wieku na trybuny hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Tym razem wyjątkowo oba mecze odbędą się niemal jeden po drugim – spotkanie SRS Czuwaj z Ostrowcem Świętokrzyskim odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia, natomiast na mecz z Płockiem zapraszamy już w środę, 17 kwietnia.

 

srs gł.jpeg

 

Nieco wcześniej, bo w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia br. przemyscy szczypiorniści zagrają bardzo trudny mecz w Legionowie – nie każdy z nas będzie mógł być blisko, by dodać im otuchy, i choć jak sami mówią: jadą na spotkanie z KPR Legionowo „zmotywowani i gotowi do walki o ligowe punkty”, to podczas starć w Przemyślu liczą na Państwa gorący doping!

 

 

Zatem… Zapraszamy!

 

Plakat2018-2019__KSZO.jpeg

 

oraz

 

Plakat2018-2019__PLOCK.jpeg

 

 

Agata Czereba

zdjęcie: SRS Czuwaj
 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-04-2019 12:53
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-04-2019 13:25