13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Pogwarki z Panem B.” - zaproszenie na spotkanie z poezją przemyślanki Bożeny Spryńskiej

W czasie gorączkowych przygotowań do Świąt Wielkanocnych Centrum Kulturalne  w Przemyślu zachęca do oderwania się od codziennych spraw i proponuje chwilę wytchnienia i refleksji. Sprzyjać temu będzie spotkanie z poezją przemyskiej poetki Bożeny Spryńskiej.  11 kwietnia 2019 r. o godz. 18.30 w Klubie „Piwnice” CK odbędzie się jej wieczór autorski zatytułowany „Pogwarki z Panem B.”. 

 

Wiersze poetki, ciekawe, refleksyjne, skłaniające do przemyśleń i zadumy, przedstawione są w formie przyjacielskiej pogawędki z Panem Bogiem. W tym swoistym dialogu z Bogiem, Autorka usiłuje odnaleźć sens życia i szuka odpowiedzi na wiele egzystencjonalnych pytań. Jej przemyślenia mogą być dla nas cenną wskazówką, szczególnie na czas Wielkiego Postu.

 

Bożena Spryńska urodziła się i mieszka cały czas w Przemyślu. Na poważnie pisaniem wierszy zajęła się piętnaście lat temu. Z wielu utworów powstały piosenki. Od paru lat jej wiersze śpiewa Małgosia Lipińska i Anita Sajnóg. Od trzech lat współpracuje z zespołem „Grzane Wino”, który odnosi teraz duże sukcesy oraz z zespołem Blues Perspektive Band. Napisała również scenariusz do Ukrytej Prawdy dla telewizji TVN. Jej wiersze wypływają z obserwacji i przemyśleń życia.

 

spryńska.jpeg

 

 

Serdecznie zapraszamy na wieczór poetki. Wstęp wolny.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-04-2019 12:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 03-04-2019 12:13