25 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WATAHA na ulicach Przemyśla. W piątek wystąpią nieznaczne utrudnienia w ruchu

Większość przemyślan przyzwyczaiła się już do widoku ekipy telewizyjnej, nagrywającej w różnych miejscach Starówki sceny do serialu „Ziuk. Młody Piłsudski”. Prace nad serialem potrwają do 14 kwietnia i z wiadomych względów łączą się one z utrudnieniami, na które napotykają nie tylko miejscowi kierowcy, ale i piesi. Wykaz miejsc, w których takowe utrudnienia występują można znaleźć na stronie www.przemysl.pl lub ► TUTAJ.

 

Jutro, czyli w piątek, 29 marca niewielkie utrudnienia w centrum wywoła ekipa serialu WATAHA, która również wybrała nadsański gród na jeden z plenerów kolejnego sezonu popularnej produkcji.  

 

W związku  z powyższym informujemy, iż w godzinach od 6.00 do 8.00 zamknięta będzie ulica Serbańska do skrzyżowania z Ratuszową. Ponadto przez cały dzień (29 bm.) nieczynna będzie część parkingu znajdującego się na Rybim Placu oraz parkingu mieszczącego się „u szczytu” Rynku Starego  Miasta (przy ul. Grodzkiej).

 

W najbliższy piątek nie zwiedzimy też Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, które z uwagi na realizowane w nim zdjęcia - przez cały dzień będzie nieczynne.

 

 

Wataha-powstanie-3.-sezon!-Kiedy-premiera-Wszystko-co-wiemy-o-serialu_article.jpeg 

 

Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 28-03-2019 15:27
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 28-03-2019 19:07