20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zmiana organizacji ruchu w ulicy Sportowej

Informujemy mieszkańców Przemyśla oraz pozostałe osoby korzystające z miejsc postojowych w pobliżu "Zielonego Rynku" o wprowadzanej od 1 kwietnia tymczasowej organizacji ruchu na części ulicy Sportowej. Do planowanej na 30 listopada 2020 roku daty przywrócenia poprzedniej organizacji ruchu, nie będzie można korzystać z miejsc postojowych znajdujących się w pobliżu mostu kolejowego.

Zmiana, o której informujemy oraz oznakowanie wynikają z konieczności zabezpieczenia robót podczas przebudowy targowiska "Zielony Rynek". Na dotychczasowych miejscach postojowych przewidywane jest prowadzenie handlu "z samochodu" odbywające się do tej pory na targowisku. Szczegóły tymczasowej organizacji znajdą Państwo na załączonej mapce.

organizacja_ruchu_Z8ielony_Rynek.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl