9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Za nami pierwsze spotkanie uczestników projektu "Nowe umiejętności - nowe perspektywy”

22 marca w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odbyło się spotkanie informacyjne dla Uczestników Projektu "Nowe umiejętności - nowe perspektywy". W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczestnicy wyłonieni w ramach I edycji. 

 

 

 

W trakcie spotkania Uczestnicy Projektu szczegółowo zostali poinformowani o swoich prawach i obowiązkach, związanych z udziałem w projekcie, a także podpisali umowy na poradnictwo zawodowe, które stanowi pierwszy etap udziału w projekcie.

 

3.jpeg

 

W ramach I edycji do projektu zakwalifikowanych zostało 36 osób (23 kobiety i 13 mężczyzn). Już od 25 marca br. Uczestnicy Projektu odbywać będą indywidualne poradnictwo zawodowe. Poradnictwo grupowe natomiast rozpocznie się w kwietniu. Następnie w ramach projektu zrealizowane zostaną szkolenia zawodowe oraz 6-miesięczne płatne staże. 

 

2.jpeg

 

Po zakończonym stażu Uczestnicy Projektu podejmą zatrudnienie u pracodawców, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w projekcie. Pracodawcy zobligowani są zatrudnić stażystę na okres min. 3 miesięcy, na min. ½ etatu na umowę o pracę. 

 

 

Obecnie trwa rekrutacja PRACODAWCÓW do projektu !!!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!

 

 

 

PARR logo.png

Biuro Projektu:

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. ks. Piotra Skargi 7/1 (pokój nr 22), 37-700 Przemyśl

tel. (16) 633 63 88, wew. 5, kom. (+48) 881 363 197

 

*Biuro Projektu mieści się w budynku dostosowanym do osób z niepełnosprawnościami.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-03-2019 13:40