25 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na Dzień Otwarty w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu

W sobotę, 13 kwietnia 2019 w godz. 10:00- 11:30 zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać działalności Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu na Dzień Otwarty.

 

W tym dniu nasze pracownie będą otwarte dla mieszkańców Przemyśla i nie tylko. Oferta kierowana jest przede wszystkim do dzieci i uczniów przedszkoli i szkół podstawowych, ale zapraszamy również zainteresowanych gimnazjalistów czy też uczniów szkół ponadpodstawowych. Odwiedzający będą mieć możliwość zobaczenia pracowni od wewnątrz, będą mieć okazję poznać naszych wspaniałych nauczycieli oraz spróbować swoich umiejętności artystycznych w praktycznych działaniach pod kierunkiem instruktorów. W tym samym terminie rozegrany zostanie ponadto turniej szachowy, do udziału w którym serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych.

 

Młodzieżowy Dom Kultury to placówka oświatowa z ponad 65-letnią historią. W obecnym roku szkolnym ponad 1000 uczniów z Przemyśla i okolic uczęszcza na zajęcia pozaszkolne w ponad 40 sekcjach.

 

Oferujemy zajęcia artystyczne, plastyczne, muzyczne, komputerowe, naukę gry na instrumentach, taneczne, sportowe, naukę gry w szachy, naukę jazdy na rolkach i łyżwach, bilard, naukę języków obcych oraz wiele innych sekcji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.mdkprzemysl.pl.

 

Jesteśmy jedyną oświatową placówką kształcenia pozaszkolnego w mieście. Zapraszamy!

 

dzien_otwarty_mdkmin.png

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 27-03-2019 08:14
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-03-2019 09:15