13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Bilecik miłosny” - spektakl teatralny w wykonaniu Teatru „Fredreum”

Z okazji przypadającego na 27 marca Międzynarodowego Dnia Teatru, świętujące 150-lecie istnienia Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry „Fredreum” w Przemyślu, zaprezentuje sztukę Michała Bałuckiego „Bilecik miłosny”.

 

 

Bilecik Miłosny-fredreum-28-03-2019 z.jpeg

 

 

 - czwartek - 28 marca 2019 r. - godzina 18.00 –

- Zamek Kazimierzowski -

 

 

 

Przez wszystkie lata działalności scenicznej „Fredreum” wypracowało sobie stałe miejsce w krajobrazie kulturalnym naszego miasta. Tutaj właśnie, na przemyskiej scenie rozpoczynało swoje kariery wielu wybitnych aktorów. Najznakomitsi z nich to Kazimierz Opaliński, bracia Józef i Tadeusz Kondratowie, Barbara Kostrzewska. Fredreum stale współpracuje z wieloma polskimi teatrami zawodowymi oraz Teatrem Polskim we Lwowie, utrzymuje też bliskie kontakty z „Fredreum” w Leeds w Anglii – młodszym od przemyskiego imiennika o równe 100 lat.

 

Bilecik Miłosny-fredreum-28-03-2019.jpeg

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim lub w Biurze Towarzystwa, ul. Grodzka 1, w czwartek w godz. 16.00-18.00.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl