13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Godzina dla Ziemi. Przemyśl po raz kolejny włącza się do akcji – włącz się i Ty!

30 marca o godzinie 20:30 miliony ludzi na całym świecie zgasi światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. W ten sposób zamierzamy wyrazić troskę o przyszłość środowiska naturalnego.

 

750x300.jpeg

 

Już po raz kolejny Miasto Przemyśl oraz jego mieszkańcy zostali zaproszeni do udziału w ogólnopolskiej akcji Godzina dla Ziemi WWF. Od kilku lat w Polsce Godzina dla Ziemi służy rozwiązywaniu konkretnych problemów ekologicznych.

 

W tym roku wydarzeniu przyświeca hasło „Nie niszczę domu” i bezpośrednio dotyczy ono szerzenia edukacji na temat tego, jak każdy z nas, codziennie, w niewielkim stopniu zmieniając swoje nawyki może przyczynić się do ograniczenia swojego negatywnego wpływu na naszą planetę. Tym samym, organizatorzy akcji chcą pokazać Polakom, że mają prawo do ochrony naszego wspólnego domu, czyli naszej planety.

 

gasimy_fb.png

 

 

Po raz kolejny również Przemyśl włącza się do akcji gaszenia światła!

 

Wzorem lat ubiegłych na całą godzinę wyłączymy iluminacje na wieży Archikatedralnej, Zamku Kazimierzowskim oraz na moście Brama Przemyska.

 

Jednocześnie gorąco zachęcamy mieszkańców naszego miasta do udziału w największej na świecie ekologicznej akcji  - Godzina dla Ziemi - która wybije w sobotę, 30 marca o godzinie 20.30.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl