7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga! Zmiana terminu realizacji zdjęć do serialu Wataha!

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Państwa o wizycie w Przemyślu ekipy filmowej, realizującej zdjęcia do kolejnego – trzeciego już – sezonu serialu „WATAHA”. Pisaliśmy również o tym, iż załoga realizująca trzeci sezon Watahy zaprasza wszystkich, którzy chcieliby wziąć czynny udział w produkcji do statystowania.

 

wataha.jpeg 

 

Zaproszenie jest jak najbardziej nadal aktualne:

"Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i zobaczyć jak wygląda świat TV zza kulis?

Do serialu WATAHA stacji HBO poszukujemy statystów w wieku od 18 do 60 lat. Umiejętności i doświadczenie aktorskie nie są wymagane.

Chętnych proszę o wysyłanie zgłoszeń zawierających: aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, wiek, imię, nazwisko i numer telefonu na adres -Skontaktujemy się i wyjaśnimy warunki współpracy! Wynagrodzenie przewidziane.


Do zobaczenia!"

 

► Zmieniła się jednak data zdjęć, które będą realizowane w naszym mieście. Zapowiadane na dzień 23 marca nagrania są nieaktualne. Ekipa będzie nagrywać w Przemyślu w piątek, 29 marca!

Przypominamy wszystkim, którzy zgłosili się do pracy w roli statystów, że to właśnie w tym dniu (29.03.2019 r.) zobowiązani są do całodniowej obecności na planie.

 

Wataha-powstanie-3.-sezon!-Kiedy-premiera-Wszystko-co-wiemy-o-serialu_article.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 19-03-2019 18:06
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 19-03-2019 18:08