30 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwa złota i jedno srebro zawodników Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin

W ostatnią sobotę, 16 marca br. w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się V Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w kategorii kata oraz kumite.

 

Podczas zawodów Królewskie Miasto Przemyśl reprezentowali zawodnicy trenujący na co dzień w  Klubie Karate Kyokushin: Wiktoria Kamionka, Aleksandra Pisarska, Paulina Pawłowska, Martyna Pawłowska, Michał Lisowski, Tomasz Dytyniak oraz Michał Igielski.

 

1.jpeg

 

Udany start w trakcie imprezy odnotowali Wiktoria Kamionka, Tomasz Dytyniak i Michał Lisowski, którzy bez zbędnego wysiłku pokonali przeciwników w walce o podium. Wiktoria w pięknym stylu wygrała swoje trzy walki, nie dając szans swoim rywalkom. Michał Lisowski również z łatwością powalił swoich konkurentów. Szczęście dopisało mu w losowaniu, gdzie w pierwszej walce otrzymał wolny los, potem jednak zdecydowanie wygrał kolejne dwie walki, zostawiając swoich przeciwników daleko w tabeli. Start Tomasza Dytyniaka również należy uznać za niezwykle udany, bowiem Tomasz w dwóch stoczonych walkach, ustąpił przeciwnikowi tylko raz – w walce o pierwsze miejsce.

 

 

 

 

WYNIKI:


I miejsce - MICHAŁ LISOWSKI - junior młodszy +65 kg

I miejsce - WIKTORIA KAMIONKA - młodzik -50 kg

II miejsce - TOMASZ DYTYNIAK - junior +75 kg.

 

Gratulujemy!

 

 

 

publikacja: Agata Czereba

zdjęcia: Klub Karate Kyokushin

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-03-2019 15:37
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 18-03-2019 15:39