6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"A Niech Gadają…", czyli 30-lecie działalności muzycznej Michała Wiśniewskiego. Tym razem akustycznie! - Zapraszamy

Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne. Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. "A Niech Gadają" to osobisty komentarz artysty do tej długiej przebytej drogi w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów Michała Wiśniewskiego!

 

A niech gadają.jpeg

 

 

Zapraszamy!

 

Sobota – 30 marca br. – godzina 18.00

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1
 

 

 

Kopia-2019-PLAKAT-Przemyśl_835_x_1350.jpeg

 

 

 

Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej.

Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowa pocztówka z autografem artysty. Zdjęcia wykonujemy zawodowym aparatem, które można po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała na Facebooku.

Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, w cenie których możecie Państwo wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem. Otrzymacie również najnowszą płytę CD z dedykacją Michała. W pierwszej kolejności wejdziecie na zaplecze zespołu i zagwarantujemy Wam miejsca w pierwszym rzędzie.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-03-2019 15:05
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 14-03-2019 15:07