0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Wataha" poszukuje statystów!

Ekipa realizująca trzeci sezon serialu "Wataha" zawita w tym miesiącu do Przemyśla. Pracę ekipy będzie można oglądać nie tylko z daleka, ale także wziąć udział w tym filmowym wydarzeniu, jako statysta. Już dzisiaj zapraszamy w imieniu agencji do kontaktu i zgłoszeń.

Wataha.jpeg

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i zobaczyć jak wygląda świat TV zza kulis?

Do serialu WATAHA stacji HBO poszukujemy statystów w wieku od 18 do 60 lat. Umiejętności i doświadczenie aktorskie nie są wymagane. Dyspozycyjność całodniowa w dniu 23.03. obowiązkowa.

Chętnych proszę o wysyłanie zgłoszeń zawierających: aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, wiek, imię, nazwisko i numer telefonu na adres -Skontaktujemy się i wyjaśnimy warunki współpracy! Wynagrodzenie przewidziane.

Do zobaczenia

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 13-03-2019 16:01
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl