19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielka Akcja Poboru Krwi na przemyskim Rynku. ZAPRASZAMY!

Jeszcze przez kilkadziesiąt minut (do godz. 12.00) możemy uratować czyjeś życie oddając najcenniejszy z leków – krew.

 

Dzisiejszym rankiem w samym sercu naszego miasta (tuż pod Urzędem Miejskim w Przemyślu), zaparkował „krwiobus”. Czerwony autobus, w którym czeka na Państwa wykwalifikowana załoga Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, przybył na zaproszenie przemyskich Podhalańczyków, a konkretnie działającego przy 5. batalionie strzelców podhalańskich Klubu Honorowych Dawców Krwi „Żołnierski Dar”.

 

fot. Agata Czereba (1).jpeg

 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji. Poprzednie edycje pokazały, że przemyślanie chętnie dzielą się tym, co mają najcenniejsze. Podczas Wielkiej Akcji Poboru Krwi w sierpniu ubiegłego roku krew oddało 85 przemyślan - 43 osoby w krwiobusie znajdującym się w Rynku oraz 42 osoby w przychodni na ul. Sportowej. Każda z tych osób oddała po 450 ml krwi. To doprawdy imponujący wynik, jednak mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas znacznie więcej!

 

Tak więc… Przybywajcie!

 

 

 

 

 

Agata Czereba

   
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl